Rekrutacja 2024/2025

ZASADY REKRUTACJI DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO, ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH  W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH, SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W GMINIE JABŁONKA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Zubrzycy Górnej informuje, że w dniach od 19.02.2024 r. do 01.03.2024 r. odbywają się zapisy dzieci do oddziałów przedszkolnych.

Wnioski w wersji papierowej można pobrać w sekretariacie szkoły lub u wychowawców oddziałów przedszkolnych.

Wnioski można składać w sekretariacie szkoły, w godzinach od 8.00 do 14.00.

Wnioski wraz z załącznikami można również złożyć w wersji elektronicznej. Scany dokumentów należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej znajduje się harmonogram i zasady rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej oraz wniosek o przyjęcie dziecka.

Katarzyna Karkos

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1

ZARZĄDZENIE NR OP.0050.4.2024 WÓJTA GMINY JABŁONKA z dnia 22 stycznia 2024 r.

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.