Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Światowy Dzień Przedszkolaka

Wszyscy swoje święto mają

Tańczą, skaczą i śpiewają

Przedszkolaki przykład dają

i też swoje święto mają”.

 

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w Przedszkolu zorganizowane zostały różne atrakcje dla Naszych Przedszkolaków. Dzieci mogły brać udział w zabawach tanecznych oraz z chustą Klanza. Warto podkreślić, że z ogromnym zadowoleniem dzieci przyjęły uroczyste Sto lat, wykonane przez panie w przedszkolu.  Podczas wspólnego świętowania nie zabrakło uśmiechu, radości, słodkiego poczęstunku oraz drobnego upominku w postaci medalu. 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy życzą Naszym drogim Przedszkolakom, by ich święto było czasem w pełny radości i uśmiechu, a czas spędzony w przedszkolu stanie się wielką niezapomnianą przygodą.

Grupa przedszkolna Misie podczas obchodów Światowego Dnia Przedszkolaka Praca plastyczna robiona przez przedszkolaki z grupy Misie Grupa przedszkolna Misie podczas obchodów Światowego Dnia Przedszkolaka Grupa przedszkolna Misie podczas obchodów Światowego Dnia Przedszkolaka

Uroczysty apel rozpoczynający nowy rok szkolny

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Szkole Podstawowej nr 1 w Zubrzycy Górnej

Uroczysty apel rozpoczynający nowy rok szkolny 2023/2024 odbył się 04.09.2023r na sali gimnastycznej.Dyrektor Szkoły Podstawowej p. Katarzyna Karkos serdecznie powitała uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Wszystkim zgromadzonym życzyła, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Witamy serdecznie wszystkich uczniów po wakacjach.
Zapraszamy  na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w dniu 04 września 2023 r.:

- godz. 8:00 - Msza Św. w Kościele Parafialnym;
- godz. 9:00 - apel organizacyjny na sali gimnastycznej;
- spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów klas I - VIII z wychowawcami klas.


                                                                                                   Katarzyna Karkos
                                                                                                    dyrektor szkoły

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy ósmej przekazujących sztandar młodszym kolegom. Zdjęcie przedstawia  absolwentów 2022/2023

23 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Akademia rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie, odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły uczniom klasy VII. Podczas tej ważnej uroczystości z wielką dumą, ale i smutkiem pożegnaliśmy naszych  17 absolwentów – uczniów klasy ósmej, którzy zakończyli naukę i po raz ostatni wystąpili przed społecznością naszej szkoły. Był to dzień podsumowań naszych sukcesów – uczniowie wszystkich klas otrzymali świadectwa i nagrody za osiągnięcia uzyskane w kończącym się roku szkolnym.

W pięknych słowach ósmoklasiści pożegnali nauczycieli i pracowników szkoły, dziękując wszystkim za trud, pomoc i miłe chwile razem spędzone.

Pani Dyrektor, podczas swojego przemówienia skierowała ciepłe słowa do wszystkich zebranych dziękując za wspólne lata nauki. Wraz z wychowawcą wręczyła świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, nagrody i stypendia uczniom oraz listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców.  

Zdjęcie przedstawia  uczniów podczas przekazania sztandaru. Zdjęcie przedstawia absolwentów wraz z wychowawcą.