Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zdjęcie przedstawia dekorację na zakończenie roku szkolnego 2021/2022       Zdjęcie przedstawia uroczyste przekazanie sztandaru    Zdjęcie przedstawia Panią Dyrektor trzymającą tablo    Zdjęcie przedstawia uczniów klasy ósmej wraz z wychowawcą     Zdjęcie przedstawia uczniów klasy ósmej wraz z Panią Dyrektor, wychowawcą i zaproszonymi rodzicami    Zdjęcie przedstawia uczniów klasy ósmej wraz z wychowawcą   

 

W dniu 24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Z wielką dumą, ale i smutkiem pożegnaliśmy naszych absolwentów – uczniów klasy ósmej, którzy zakończyli naukę i po raz ostatni wystąpili przed społecznością naszej szkoły. Był to dzień podsumowań naszych sukcesów – uczniowie wszystkich klas otrzymali świadectwa i nagrody za osiągnięcia uzyskane w kończącym się roku szkolnym. Podczas uroczystości Pani Dyrektor podziękowała za wieloletnią współpracę Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Elżbiecie Zaremba.

W pięknych słowach ósmoklasiści pożegnali nauczycieli i pracowników szkoły, dziękując wszystkim za trud, pomoc i miłe chwile razem spędzone. Ciepłe słowa skierowali również do młodszych koleżanek i kolegów. Pięknym akcentem uroczystości było przekazanie sztandaru klasie siódmej. Wszyscy życzyli sobie wzajemnie sukcesów i szczęścia a przede wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Powodzenia Ósmoklasiści !

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „ Z darami natury świat nie jest ponury” - podsumowanie

Zdjęcie przedstawia grupę uczniów oddziału przedszkolnego trzymających certyfikaty z realizacji projektu z Darami natury świat nie jest ponury.

W bieżącym roku szkolnym oddział przedszkolny „Misie” wziął udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym: „ Z darami natury świat nie jest ponury”, którego  głównym celem  było kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci
i nauczycieli oraz zapoznanie z ideą zero waste.

Dzieci w naszym przedszkolu wraz z nauczycielem z realizowały z pozytywnym wynikiem zadania uwzględnione w regulaminie projektu. Przedszkolaki otrzymały dyplomy.

Podsumowanie Konkursu Biblijnego

10 czerwca 2022 r. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu biblijnego.

Spotkanie odbyło się w Domu Arcybiskupów w Krakowie z udziałem Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, Pani Kurator Barbary Nowak, Pani Wizytator Marzeny Bąk - przewodniczącej Wojewódzkiej Komisji Konkursowej.

Nagrodę w imieniu laureatki tegorocznej edycji Konkursu  - Magdaleny Mastela z kl. VIII odebrała opiekunka p. Krystyna Czarnota

Festyn Rodzinny

12 czerwca br., w niedzielne popołudnie odbył się, po raz pierwszy w naszej szkole Festyn Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców, Dyrektora i Nauczycieli. Na tej niezwykłej imprezie plenerowej panowała radosna atmosfera zabawy, ponieważ organizatorzy zaproponowali moc atrakcji, aby wywołać promienne uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodziców.

Uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali bogaty program artystyczny, dedykowany wszystkim Rodzicom. Pojawiły się śpiewy, tańce i wiersze, które niejednokrotnie wywoływały łzy radości i wzruszenie na twarzach rodziców. Na zakończenie programu odśpiewano „Sto lat” oraz wręczono upominki, własnoręcznie wykonane przez dzieci. Po występach wszyscy mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji, m.in. malowanie twarzy, tatuaże, warkoczyki.  Dzieci brały również udział w loterii fantowej, w której można było wygrać gry, zabawki i pluszaki. Nie zabrakło również pysznego poczęstunku. Słodkie ciasta upiekły mamy, była też pyszna kiełbaska i bigos oraz wata cukrowa, galaretki, szaszłyki owocowe i popcorn . W trakcie festynu odbyły się gry i zabawy rodziców i dzieci, które były prowadzone przez animatorki z grupy „Hokus pokus”. Czas na Festynie Rodzinnym umilał zespół regionalny pod przewodnictwem Pana Józefa Kulawiaka oraz DJ.

Gości przybyło wielu, pogoda dopisała, a dobry humor nie opuszczał nas ani na chwilę.

Dziękujemy Dzieciom i ich Rodzicom oraz Nauczycielom za świetnie spędzony czas i niezawodną organizację!

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu.

 

Zdjęcie przedstawia uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 podczas akademii zorganizowanej z racji Festynu Rodzin    

 DSC 4574       

Zdjęcie z Festynu Rodzin  

 

Zdjęcie zrobione podczas Festynu Rodzin w tle dmuchaniec dla dzieci     

  Zdjęcie przedstawia uczestnikiów Festynu Rodzin      

  Zdjęcie przedstawia Panią malującą twarz uczennicy Szkoły Podstawowej Nr 1 podczas Festynu Rodzin      

Zdjęcie przedstawia Panie robiące watę cukrową podczas Festynu Rodzin    

 

DSC 4614