Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Kształcenie na odległość w szkołach przedłużone zostało do 26 kwietnia 2020 roku

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

 

Kształcenie na odległość w szkołach przedłużone zostało do 26 kwietnia 2020 roku w związku z zagrożeniem epidemiologicznym COVID- 19.

Drodzy Uczniowie,

proszę Was o poważne i odpowiedzialne traktowanie nauki zdalnej, uczcie się na miarę swoich możliwości, żeby to nie był czas dla Was stracony. Jeśli macie jakieś problemy, trudności wynikające ze zdalnego nauczania, to zgłoście to swoim nauczycielom, wychowawcom. Proszę Was o współpracę z nauczycielami i wzajemne zrozumienie.

 

Drodzy Rodzice,

proszę o dopilnowanie dzieci przy odrabianiu zadań podczas nauki na odległość, niech uczą się na miarę swoich możliwości. Zależy mi na tym, żeby to nie był czas dla uczniów stracony. Jeśli macie Państwo, Wasze dzieci jakieś problemy, trudności wynikające ze zdalnego nauczania, to poinformujcie o tym nauczycieli poszczególnych przedmiotów czy wychowawców. W miarę możliwości wspólnie spróbujemy je rozwiązać. Ponownie bardzo proszę o współpracę z nauczycielami oraz wzajemne zrozumienie.

 

Drodzy Ósmoklasiści!

 

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach przesunięciu uległy także terminy egzaminów ósmoklasisty. Na ten moment nie znamy dokładnej daty egzaminów. Komunikat w sprawie egzaminu zostanie ogłoszony przez CKE nie później niż na 21 dni przed pierwszym dniem przeprowadzania egzaminu.

Wykorzystajcie ten czas na dodatkowe powtórki materiału. Zachęcam Was do korzystania z zadań przygotowanych przez CKE i publikowanych na stronie internetowej  CKE  www.cke.gov.pl

Z poważaniem

Katarzyna Karkos

dyrektor szkoły