Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Informacja - przyjęcie do oddziałów przedszkolnych

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Zubrzycy Górnej informuje, że wszystkie dzieci, których rodzice złożyli wnioski o przyjęcie do oddziałów przedszkolnych zostały przyjęte. Oddział przedszkolny nadal dysponuje wolnymi miejscami, w związku z tym zostanie przeprowadzone postępowanie uzupełniające. Składanie wniosków o przyjęcie do oddziału przedszkolnego wraz z załącznikami odbędzie się w terminie 6.04.2020 r. – 10.04.2020 r. on-line. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Katarzyna Karkos

dyrektor szkoły