Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Profilaktyka zdrowotna

higienaSzanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się w niektórych krajach europejskich przypadkami zachorowań na koronawirusa przesyłamy rekomendacje w zakresie profilaktyki zdrowotnej. Prosimy o przestrzeganie zasad higieny osobistej, częste mycie rąk z użyciem ciepłej wody i mydła, pozostawianie chorych i przeziębionych dzieci w domu oraz śledzenie komunikatów publikowanych na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Zdrowia.

W szkole zostały przeprowadzone pogadanki z uczniami na temat podstawowych zasad higieny.  Dzieci zostały również zapoznane z instrukcją dotyczącą prawidłowego mycia rąk.

Osoby, które nie miały kontaktu z chorymi, nie mają powodu do obaw.

   Z poważaniem

Katarzyna Karkos

  Dyrektor szkoły