Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Wyróżnienie dla Dariusza Płaczek w Gminnym Konkursie Informatycznym "Uczeń bezpieczny w sieci"

IMG 20200220 120326Uczniowie naszej szkoły Dariusz Płaczek oraz Michał Waresiak w dniu 20 lutego 2020r. wzięli udział w gminnym konkursie informatycznym "Uczeń bezpieczny w sieci". Dariusz Płaczek zdobył wyróżnienie gratulujemy. Do konkursu  przystąpiło 26 uczniów. Młodzież zmagała się z testem wiedzy o bezpieczeństwie w Internecie. Konkurs stanowił realizację Światowych Dni Bezpiecznego Internetu i miał na celu zwrócić uwagę ogółu społeczeństwa na takie zagadnienia jak hejt, cyberprzemoc i współpracę instytucji dbających o poprawę bezpieczeństwa w sieci. 

W tegoroczne obchody aktywnie włączył się Wójt Gminy Jabłonka oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, którzy wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej w Zubrzycy Dolnej propagowali ideę fair play w sieci. Konkurs zakończył się uroczystą galą i rozdaniem nagród zwycięzcom. Serdecznie dziękujemy. Nadmienić należy że konkurs został poprzedzony działaniami profilaktycznymi oraz szkolnym konkursem, który wyłonił reprezentację do konkursu gminnego.

Wyniki konkursu finałowego :
I miejsce – Aleksandra Czarnota
II miejsce – Kamila Bohaczyk
III miejsce – Zuzanna Korba
IV miejsce – Konrad Łowas
Wyróżnienie – Dariusz Płaczek i Justyna Miąskowska – Paniak