Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Gminny Konkurs Ortograficzny

Uczeń klasy III Wojciech Kowalczyk z Wójtem Gminy Jabłonka Stanisławem Kasprzak.Dnia 06 czerwca 2024 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Zubrzycy Górnej odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny „Mistrz ortografii 2024” dla uczniów klas II-III szkół podstawowych Gminy Jabłonka, w którym wzięło udział 60 uczniów. Uczniowie mogli w praktyce wykorzystać wiadomości z zakresu ortografii oraz interpunkcji. Dzieci rozwiązywały indywidualnie test ortograficzny oraz pisały dyktando.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki, a zwycięzcy dodatkowo cenne nagrody, które wręczyli w dniu 12.06.2024r. Wójt Gminy Jabłonka Pan Stanisław Kasprzak, Zastępca Wójta Pani Monika Mastela, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Pani Bernadetta Plaszczak.

Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział: Milena Kubacka i Wojciech Knapczyk z klasy III. Tymoteusz Knapczyk i Amelia Kubacka z klasy II. Wszyscy uczniowie uzyskali wysokie wyniki.

Laureatem konkursu został Wojciech Knapczyk, który zdobył II miejsce.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

Uczestnicy Gminnego Konkursu Ortograficznego  Uczestnicy Gminnego Konkursu Ortograficznego   Laureaci Gminnego Konkursu Ortograficznego