BRD nagrody BRD nagrody1

8 maja w Nowym Targu odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym oraz wręczenie nagród zwycięzcom.

Uczniowie klasy V w składzie:

Amelia Jakubiec

Nicola Misiniec

Maciej Kubacka

Tomasz Solawa

zdobyli  III  miejsce, natomiast II miejsce w rywalizacji indywidualnej zdobył Tomasz  Solawa.

Uczniowie w tym dniu brali udział w wycieczce, więc nie mogli osobiście odebrać nagród.  Nagrody i gratulacje odebrała Pani Dyrektor, które  uroczyście zostały przekazane podczas szkolnego apelu. Serdecznie gratulujemy uczestnikom.

Więcej na stronie:

WRĘCZENIE NAGRÓD ZWYCIĘZCOM ELIMINACJI POWIATOWYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM - Aktualności - KPP w Nowym Targu (policja.gov.pl)