Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Podwójne podium podczas Turnieju BRD 2024

 Zdjęcie przedstawia przedstawicieli Kuratorium i Policji w Nowym Targu oraz uczestników Turnieju BRD Zdjęcie przedstawia przedstawicieli Kuratorium i Policji w Nowym Targu oraz uczestników Turnieju BRD

Dzisiaj 24 kwietnia 2024roku w Szkole Podstawowej nr11 w Nowym Targu odbyły  się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju BRD.  Turniej składał się z czterech konkurencji:  rozwiązywania testów dotyczących przepisów ruchu drogowego, jazdy rowerem w miasteczku komunikacyjnym i na torze przeszkód oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V w składzie:

Amelia Jakubiec 

Nicola Misiniec

Maciej Kubacka

Tomasz Solawa

Serdecznie gratulujemy grupie  zajęcia III  miejsca w eliminacjach oraz zdobycia II miejsca w rywalizacji indywidualnej przez Tomasza Solawę