Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Kreatywny Dzień z Jajem

Kreatywny dzień z jajem.W piątek 15 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży szkół nowotarskich i pobliskich okolic pod hasłem „Kreatywny Dzień z Jajem”.  Wydarzenie to  miało charakter charytatywny, a jego celem wykonanie pisanek wielkanocnych pod okiem plastyków. Nasza szkoła została zaproszona do tego działania. Uczennice klasy IV i V pod kierunkiem Pani Bożeny Pawlak wykonały piękną, dużą pisankę wielkanocną, która  spośród wszystkich prac  została wyróżniona i zajęła I miejsce.

Wykonane w tym dniu pisanki zostały przekazane Fundacji  im. Adama Worwy, z którą współpracujemy. Część  prac trafi do chorych, a pozostałe zostaną sprzedane na nowotarskich Targach Wielkanocnych. Pozyskane w ten sposób pieniądze trafią na potrzeby chorych tej Fundacji.

Czujemy wielką satysfakcja i radość, że mogliśmy dołożyć małą cegiełkę do tak pięknej i szlachetnej akcji.

W imieniu Dyrekcji  Szkoły dziękujemy naszym wspaniałym uczennicom.

Zachęcamy również do oglądnięcia relacji z tego wydarzenia i galerii wykonanych prac , która została nagrana przez internetową telewizję regionalną TVP Podhale.