Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Bal karnawałowy 2024

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą!

6 lutego w naszej szkole i przedszkolu odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Wszyscy czekaliśmy na niego przez wiele tygodni. Tego dnia  już od rana w przedszkolu i szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, policjantów i policjantki, piratów, Spider-Mana...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci! Nauczyciele urozmaicili zabawę ciekawymi zabawami, zagadkami,
a rodzice przygotowali pyszną watę cukrową. Dzieci świetnie bawiły się w rytm porywającej do tańca muzyki. Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych pociech. Bal dostarczył wszystkim wiele radości. My, dorośli, patrząc na zabawę dzieci, możemy uczyć się od nich spontaniczności i radości życia. Szkoda, że następny bal karnawałowy dopiero za rok…

429461223 728367046050515 2817277914646681369 n  Uczniowie podczas zabawy karnawałowej.  Uczniowie podczas zabawy karnawałowej.  Uczniowie podczas zabawy karnawałowej.