Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Dzień Dinozaura 2024

Już w poniedziałek  rozpoczęliśmy w przedszkolu niezwykłą wędrówkę poznając prehistoryczne zwierzęta. Tego dnia sala przedszkolna zmieniła się niezwykły kącik: ”jurajski park”, w którym oglądaliśmy przyniesione przez dzieci zabawki- dinozaury, albumy, plakaty, książki o dinozaurach. Przedszkolaki udały się w podróż do prehistorycznych czasów poprzez zabawy i zadania poznawały życie dinozaurów. Dzieci szukały dino-skamielin w piasku  za pomocą pędzli. Zapoznały się ze szkieletem dinozaura. Przedszkolaki obejrzały ciekawy film edukacyjny, z których dowiedziały się jak żyły dinozaury, kim jest paleontolog. Dzień Dinozaura przeniósł nas w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat.

Uczniowie z oddziałów przedszkolnych podczas Dnia Dinozaura.  Uczniowie z oddziałów przedszkolnych podczas Dnia Dinozaura.  Uczniowie z oddziałów przedszkolnych podczas Dnia Dinozaura.  Uczniowie z oddziałów przedszkolnych podczas Dnia Dinozaura.  Uczniowie z oddziałów przedszkolnych podczas Dnia Dinozaura.  Uczniowie z oddziałów przedszkolnych podczas Dnia Dinozaura.  Uczniowie z oddziałów przedszkolnych podczas Dnia Dinozaura.