Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Sukcesy naszych uczniów na XLVII Wojewódzkim Przeglądzie Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka w Białym Dunajcu.

Zdjęcie przedstawia uczniów naszej szkoły na tle dekoracji podczas Wojewódzkiego Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka w Białym Dunajcu.8.02.2024r. w SP nr 2 im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białym Dunajcu odbył się XLVII Wojewódzki Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka. W tegorocznym konkursie wzięło udział 126 uczestników z 13 miast i gmin. Naszą szkołę po eliminacjach gminnych reprezentowali: Amelia Jakubiec, Teodor Pawlak i Polak Natalia. W kategorii recytacje Amelia Jakubiec zajęła II miejsce. W kategorii gawędziarze Teodor Pawlak zajął III miejsce, a Natalia Polak zdobyła wyróżnienie.

Nasza szkoła jest niezmiernie dumna z osiągnięć naszych uczniów. Gratulujemy!!!