Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

„Dzień Życzliwości i Pozdrowień”

Zdjęcie przedstawia uczniów podczas Dnia Życzliwości 24 listopada w naszej szkole został zorganizowany dzień życzliwości i pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Na naszych uczniów, rodziców i nauczycieli już od samego rana czekała miła niespodzianka- słodki poczęstunek, oraz losowanie motywacyjnego hasła, które miało sprawić, aby każdy z nas pamiętał, że jest wyjątkowy i ważny. Była również  możliwość przesłania miłego pozdrowienia napisanego na żółtych balonach, a szkolne korytarze zostały ozdobione hasłami związanymi z tolerancją i życzliwością. Długa przerwa upłynęła nam na wspólnych rozmowach i zabawie na sali gimnastycznej. Dodatkowo uczniowie klasy 6 wraz z pedagogiem wykonali serce pełne życzliwości, dzieląc się w nim dobrym słowem.

Pamiętajmy, że dobra energia, którą przekazujemy do ludzi wraca do nas z nawiązką, a życzliwy uśmiech i spojrzenie znaczą czasami o wiele więcej, niż zwykła rozmowa. Taki dzień, jak ten przypomina nam, że warto zatrzymać się na chwilę, zastanowić nad własnym życiem i że warto zrobić prosty gest życzliwości, w postaci uśmiechu czy miłego słowa. Bądźmy dla siebie życzliwi na co dzień, nie tylko od święta!!!