Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Warsztaty z „Nogodzieła”

Zdjęcie przedstawia Panią Anię wraz z uczestnikami warsztatów.
W dniu 17.11.2023 w naszej szkole odbyły się warsztaty z „Nogodzieła”. Poprowadziła je Pani Anna Krupa – wyjątkowa kobieta, matka, nauczycielka, wolontariuszka o wielkim sercu i sile. Kobieta, która pokazała nam, że brak rąk może być niezwykłą motywacją do pracy, wysiłku i pomocy innym. Pani Ania opowiedziała nam historię swojego życia, ale także pokazała w jaki sposób można wykonywać różne prace plastyczne i czynności przy użyciu tylko nóg. To było bardzo cenne doświadczenie nie tylko dla uczniów ale też dla nauczycieli.

W podziękowaniu za spotkanie wspieramy akcje pomocy choremu dziecku z powiatu nowotarskiego.