Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Żeby Polska była Polską...

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy 8 podczas uroczystej akademi z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości Zdjęcie przedstawia uczniów  podczas uroczystej akademi z okazji 105 rocznicy Odzyskania Niepodległości

Żeby Polska była Polską...
W przeddzień Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający 105 rocznice odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie klasy 8 przedstawili nam wydarzenia historyczne związane z datą 11 listopada 1918 roku oraz losy Polski pod zaborami. Uroczysta akademia była dla społeczności szkolnej lekcją historii i patriotyzmu. Wszyscy uczniowie włączyli się w odśpiewanie pieśni patriotycznych oraz hymnu państwowego. Tym samym po raz kolejny wieliśmy udział  w akcji Szkoła do hymnu, odśpiewując hymn państwowy o godzinie 11.11.