Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Gminny konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”-2023

 Zdjęcie przedstawia Karolinę Kowalczyk, która odbiera dyplom i nagrody od organizatorów konkursu.Zdjęcie przedstawia uczestników gminnego konkursu "Mistrz mabliczki mnożenia"  wraz z organizatorami i opiekunamiZdjęcie przedstawia Natalię Polak, która odbiera dyplom i nagrody od organizatorów konkursu.

20 października 2023r. w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce odbył się gminny konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”. Naszą szkołę reprezentowały Karolina Kowalczyk i Natalia Polak. Dziewczyny bardzo dobrze poradziły sobie z zadaniami konkursowymi. Natalka Polak zdobyła czwarte miejsce. Udział w tym konkursie był dla wszystkich  trzydziestu uczestników debiutem. Serdecznie gratulujemy naszym dziewczynom, życząc jednocześnie wielu dalszych sukcesów.