Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Turniej piłki halowej dziewczyn- eliminacje powiatowe.

Zdjęcie przedstawia najlepszą zawodniczkę turnieju Olę Waresiak Zdjęcie przedstawia najlepszą zawodniczkę turnieju Aleksandrę Waresiak odbierającą nagrodę. Zdjęcie przedstawia reprezentację naszej szkoły w Halowej Piłce Nożnej.

W dniu 10.10.2023 na hali sportowej w Spytkowicach odbyły się zawody w piłce halowej dziewczyn Szkolnego Ośrodka w Rabce-Zdrój, czyli eliminacje powiatowej. Nasze dziewczyny zajęły I miejsce, w składzie: Aleksandra Waresiak, Nikola Bednar, Milena Kowalczyk, Maja Utrata, Wioleta Zając,Gabriela Moniak, Julia Knapczyk, Aleksandra Stopka. Najlepszą zawodniczką turnieju MVP została Aleksandra Waresiak.