Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Dzień Chłopaka, Dzień Krawata

Zdjęcie przedstawia chłopaków, którzy przyszli do szkoły w krawatach lub muchach. Zdjęcie przedstawia chłopaków, którzy przyszli do szkoły w krawatach lub muchach.Zdjęcie przedstawia chłopaków, którzy przyszli do szkoły w krawatach lub muchach.

W poniedziałek, 2 października 2023r świętowaliśmy w naszej szkole przypadający w tym roku w sobotę Dzień Chłopaka. By uczcić to święto, chłopaki przyszli do szkoły w krawatach lub muchach, w klasach i na korytarzach naszej szkoły pojawili się niezwykle eleganccy dżentelmeni. Każdy z chłopaków przyłączając się do zabawy, był w tym dniu zwolniony z pytania.