Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Światowy Dzień Przedszkolaka

Wszyscy swoje święto mają

Tańczą, skaczą i śpiewają

Przedszkolaki przykład dają

i też swoje święto mają”.

 

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w Przedszkolu zorganizowane zostały różne atrakcje dla Naszych Przedszkolaków. Dzieci mogły brać udział w zabawach tanecznych oraz z chustą Klanza. Warto podkreślić, że z ogromnym zadowoleniem dzieci przyjęły uroczyste Sto lat, wykonane przez panie w przedszkolu.  Podczas wspólnego świętowania nie zabrakło uśmiechu, radości, słodkiego poczęstunku oraz drobnego upominku w postaci medalu. 

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy życzą Naszym drogim Przedszkolakom, by ich święto było czasem w pełny radości i uśmiechu, a czas spędzony w przedszkolu stanie się wielką niezapomnianą przygodą.

Grupa przedszkolna Misie podczas obchodów Światowego Dnia Przedszkolaka Praca plastyczna robiona przez przedszkolaki z grupy Misie Grupa przedszkolna Misie podczas obchodów Światowego Dnia Przedszkolaka Grupa przedszkolna Misie podczas obchodów Światowego Dnia Przedszkolaka