Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy ósmej przekazujących sztandar młodszym kolegom. Zdjęcie przedstawia  absolwentów 2022/2023

23 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Akademia rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie, odbyła się ceremonia przekazania Sztandaru Szkoły uczniom klasy VII. Podczas tej ważnej uroczystości z wielką dumą, ale i smutkiem pożegnaliśmy naszych  17 absolwentów – uczniów klasy ósmej, którzy zakończyli naukę i po raz ostatni wystąpili przed społecznością naszej szkoły. Był to dzień podsumowań naszych sukcesów – uczniowie wszystkich klas otrzymali świadectwa i nagrody za osiągnięcia uzyskane w kończącym się roku szkolnym.

W pięknych słowach ósmoklasiści pożegnali nauczycieli i pracowników szkoły, dziękując wszystkim za trud, pomoc i miłe chwile razem spędzone.

Pani Dyrektor, podczas swojego przemówienia skierowała ciepłe słowa do wszystkich zebranych dziękując za wspólne lata nauki. Wraz z wychowawcą wręczyła świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, nagrody i stypendia uczniom oraz listy gratulacyjne i podziękowania dla rodziców.  

Zdjęcie przedstawia  uczniów podczas przekazania sztandaru. Zdjęcie przedstawia absolwentów wraz z wychowawcą.