Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Uczestnicy Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego z opiekunami30 maja 2023r. odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii” w Szkole Podstawowej Nr 3 w Zubrzycy Górnej. Rywalizowali ze sobą najlepsi uczniowie klas drugich i trzecich ze wszystkich  trzech szkół podstawowych z Zubrzycy Górnej. Celem konkursu  kontynuowanego corocznie jest propagowanie idei  dbałości o  poprawność ortograficzną od najmłodszych lat.

Naszą Szkołę dumnie reprezentowali:

• uczniowie klasy drugiej- Milena Kubacka oraz Wojciech Knapczyk, przygotowani pod kierunkiem Pani Bożeny Pawlak;
  • uczniowie klasy trzeciej – Natalia Polak oraz Martyna Siarka, przygotowani pod kierunkiem Pani Grażyny Knapczyk;

Uczniowie  wspaniale poradzili sobie z zawiłościami polskiej ortografii .

Miło przedstawić nam  Mistrzów Ortografii w Szkole Podstawowej Nr 1 w Zubrzycy Górnej w 2023 roku.

Wyniki konkursu naszych uczniów:

W kategorii klas II

I miejsce  Wojciech Knapczyk

II miejsce  Milena Kubacka

W kategorii klas III

I miejsce  Natalia Polak

III miejsce Martyna Siarka

Dziękujemy wszystkim uczestnikom kolejnych trzech etapów konkursu, za wkład pracy i  ambitne podejście do zadań ortograficznych. Zwycięzcom gratulujemy  wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów!