Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

"I Międzyszkolny Konkurs z Pierwszej Pomocy"

Zdjęcie przedstawia uczestników I Międzyszkolnego Konkursu z Pierwszej PomocyZdjęcie przedstawia uczestników I Międzyszkolnego Konkursu z Pierwszej Pomocy

W dniu 07.06.2023 w Szkole Podstawowej w Zubrzycy Dolnej odbył się "I Międzyszkolny Konkurs z Pierwszej Pomocy"? Naszą szkołę reprezentowały osoby, które w szkolnych eliminacjach uzyskały najwyższy wynik. Były to: Justyna Trzybińska, Martyna Dziurczak, Natalia Pajkos oraz Julia Jasiurka. Podczas kolejnego etapu uczniowie zmierzyli się z testem wiedzy oraz zaprezentowali swoje umiejętności praktyczne. Po sprawdzeniu testów i podliczeniu punktów za zadania praktyczne komisja wyłoniła zwycięzców. I miejsce otrzymała Julia Jasiurka, a II miejsce - Justyna Trzybińska ?. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu