Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Gminny Konkurs Historyczny

Uczestnicy Gminnego Konkursu Historycznego trzymający dyplomy.W dniu 5 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Zubrzycy Górnej odbył się Gminny Konkurs Historyczny pt. „Polska w czasach panowania dynastii piastowskiej”. Wzięli w nim udział uczniowie z 12 szkół podstawowych z terenu Gminy Jabłonka. Konkurs miał charakter turnieju drużynowego. Uczniowie zmagali się z zadaniami testowymi, pracowali z mapą, z ilustracją, drzewem genealogicznym oraz rozwiązywali krzyżówkę tematyczną.

Nasza drużyna w składzie: Mikołaj Wittich z klasy VII, Aleksanrda Waresiak, Julia Knapczyk z klasy V, zajęła IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.