Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Festyn Rodzinny

Zdjęcie przedstawia Panią Dyrektor, która wita uczestników Festynu RodzinnegoZdjęcie przedstawia uczniów uczestniczących w akademii z okazji Festynu Rodzinnego Zdjęcie przedstawia uczniów uczestniczących w akademii z okazji Festynu Rodzinnego

W dniu 4 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny. Tego dnia uczciliśmy występami Dzień Mamy i Taty, natomiast przygotowane atrakcje przeznaczone były dla dzieci z okazji Dnia Dziecka.       

W programie artystycznym najpierw wystąpiły najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych, a następnie uczniowie klas IV – VIII zaprezentowali humorystyczną scenkę oraz wiersze i piosenki.

Ostatnia część festynu odbyła się w plenerze. Pogoda dopisała, dzięki czemu rodziny mogły oddać się wspólnym zabawom i mile spędzić czas w gronie znajomych oraz skorzystać z przygotowanych atrakcji. A było ich niemało, bowiem w programie zaplanowano liczne rozrywki adresowane do wszystkich uczestników. Najmłodsze dzieci bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach, a także korzystały z oferty stoisk z malowaniem twarzy, zaplataniem kolorowych warkoczyków oraz popcornem i watą cukrową.

Podsumowując, impreza była bardzo udana, każdy znalazł coś dla siebie. Było mnóstwo uśmiechów, radości i pysznych smakołyków.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu.

Zdjęcia z akademi – Dysk Google

Zdjęcie przedstawia uczestników Festynu Rodzinnego Zdjęcie przedstawia uczniów uczestniczących w akademii z okazji Festynu RodzinnegoZdjęcie przedstawia uczniów uczestniczących w akademii z okazji Festynu Rodzinnego