Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Turniej BRD-2023

Miasteczko rowerowe do pokonania przez uczestników turnieju Uczestnicy Turnieju BRD

W dniu 20 kwietnia 2023r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W rywalizacji w turnieju naszą szkołę reprezentowali Maja Grobarczyk, Zuzanna Mastela, Jakub Torba. Celem Turnieju jest popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości przepisów o ruchu drogowym i wiedzy motoryzacyjnej, promowanie kultury i bezpieczeństwa podczas korzystania z drogi, a także popularyzacja wiedzy z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczestnicy najpierw rozwiązywali testy teoretyczne (test wiedzy, test skrzyżowań), a następnie wykonywali zadania praktyczne:

  • z jazdy rowerem po miasteczku ruchu drogowego,
  • z jazdy rowerem po torze sprawnościowym,
  • z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności.