Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Młodzież zapobiega pożarom

Reprezentanci naszej szkoy w turnieju wiedzy poarniczejW dniu 15 marca 2023 roku w budynku Orawskiej Biblioteki Publicznej w Jabłonce odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”. Organizatorami eliminacji byli: Wójt Gminy Jabłonka, Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP w Jabłonce, Orawska Biblioteka Publiczna w Jabłonce oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu. Eliminacje odbyły się w trzech grupach, w których łącznie wzięło udział 50 uczestników.  Wśród uczestników turnieju znaleźli się uczniowie naszej szkoły Kacper Kulawiak z klasy III i Bartłomiej Kowalczyk z kasy V. W I grupie wiekowej (klasy I-IV) Kacper Kulawiak zdobył I miejsce, uzyskując tym samym awans do eliminacji powiatowych OTWP. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie turnieju.