Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Gminny konkurs - Domino matematyczne

Uczestnicy konkursu Domino Matematyczne wraz z Panem Wójtem, Dyrektorem CUW, Dyrektorami szkół i opiekunami14 marca 2023r w Dniu Liczby Pi w Szkole Podstawowej w Zubrzycy Dolnej odbył się gminny konkurs matematyczny dla uczniów klas VII szkół podstawowych „Domino matematyczne”. W konkursie wzięło udział 24 siódmoklasistów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w eliminacjach szkolnych. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Kowalczyk i Bartłomiej Siarka. Zadaniem młodzieży było wykazanie się umiejętnościami szybkiego i poprawnego wykonywania działań na liczbach oraz ułożenie domina. Gratulujemy udziału w konkursie.