Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Mikołajki 2022

Zdjęcie przedstawia Świętego Mikołaja z dzieckiem na kolanach.Wtorek… szóstego grudnia… długo wyczekiwany dzień, w którym dzieci jak zaczarowane same szybko wstały i bez żadnego ociągania pojawiły się w szkole i przedszkolu. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek. Nasi podopieczni bardzo starają się… „być grzecznym” i doskonale wiedzą że Mikołaj… „cały czas na nich patrzy”. Od samego rana  podekscytowane wyczekiwały Świętego nasłuchując radosnego okrzyku „ho, ho, ho!” i odgłosów dzwonków sań, aż w końcu  w progu  sali stanął On… Święty Mikołaj!

Gdy zasiadł wygodnie na specjalnie przygotowanym fotelu dzieci przywitały gościa wierszykami oraz piosenkami po których nastąpił długo wyczekiwany moment… wręczania prezentów. Mikołaj niczym gwiazdor dzielnie pozował do zdjęć biorąc na kolana kolejno po sobie dzieci. Atmosfera spotkania była magiczna. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem.  Dzieci bardzo się cieszyły z podarunków które otrzymały.

„Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś naszym podopiecznym. Do zobaczenia za rok!”.

  Zdjęcie przedstawia dzieci z oddziału przedszkolnego.  Zdjęcie przedstawia uczniów klasy 2.  318759308 2055576628165569 2349984598222929561 n