Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Dzieło Świętego Mikołaja podejmowane przez współczesnych

Zdjęcie przedstawia pracę konkursową.  Zdjęcie przedstawia laureata konkursu.Rozstrzygniecie konkursu „Mikołajki 2022” nastąpiło w niedzielę 4 grudnia w kościele parafialnym św. Brata Alberta w Jabłonce Borach. Uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w tym konkursie. Prace nagrodzone oraz prace wszystkich uczestników są zaprezentowane w Orawskim Centrum Kultury, gdzie można zwiedzać wystawę.

Tegorocznym laureatem konkursu plastycznego „Dzieło Świętego Mikołaja podejmowane przez współczesnych”  jest Hubert Holla, uczeń klasy IV, który otrzymał dyplom oraz nagrodę.