Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Konkursu „Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę"-edycja 2022

Poznajemy nasze lasy24 listopada 2022 roku w 11 szkołach podstawowych z terenu Powiatów Nowotarskiego i Tatrzańskiego odbył się, prowadzony przez leśników z Nadleśnictw Krościenko i Nowy Targ, etap rejonowy Konkursu „Poznajmy nasze lasy i ojczystą przyrodę". Wyłoniono 33 finalistów Konkursu.

W tegorocznej edycji Konkursu udział wzięło 777 dzieci z  76 szkół podstawowych. Wśród nich byli też nasi uczniowie: Róża Bosak, Julia Jasiurka i Adam Kowalczyk. Niestety żaden nie zakwalifikował się do finału w Nowym Targu . Pomimo to gratulujemy wysokich pozycji i dużej wiedzy o lesie.