Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

 Dzień Pluszowego Misia 2022

Zdjęcie przedstawia dekorację sali przedszkolnej z okazji dnia Pluszowego Misia

  Zdjęcie przedstawia uczniów oddziału przedszkolnego.  Zdjęcie przedstawia uczniów oddziału przedszkolnego.  Zdjęcie przedstawia uczniów oddziału przedszkolnego.

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija.

W przedszkolu jak co roku Święto Pluszowego Misia jest obchodzone bardzo szczególnie. Nasze przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych i zgadywankach. 

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu i radości. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe
i wspólne się będziemy uczyć i bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Zdjęcie przedstawia uczennice klasy pierwszej ze swoimi pluszowymi misiami.

 

 

 

Tego dnia w klasie I został przeprowadzony klasowy konkurs na największego Pluszowego Misia. Zwycięzca miał aż 146cm. Właścicielką jest Lena Lach. Gratulujemy!!!