Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Pamiętamy o zmarłych...

Zdjęcie przedstawia przedstawicieli samorządu uczniowskiego zapalających znicz na grobie księży  z naszej parafii Zdjęcie przedstawia przedstawicieli samorządu uczniowskiego zapalających znicz na grobie Pana Teodora Pawlaka Zdjęcie przedstawia przedstawicieli samorządu uczniowskiego zapalających znicz na grobie księdza Ludwika Kołacza

Dzień Wszystkich Świętych to czas zadumy i refleksji, zapalamy znicze na grobach naszych bliskich, wspominamy, tęsknimy.

Tuż przed Świętem Zmarłych uczniowie naszej  szkoły odwiedzili cmentarz, zapalili znicze oraz pomodlili się w intencji zmarłych nauczycieli, księży i pracowników szkoły;  na znak  pamięci, szacunku, a także kultywowania tradycji.