Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Wycieczka klas VI-VIII do stolicy

Warszawa 1warszawa 2warszawa 3
W  dniach 21-23 września 2022 r. uczniowie klasy VIII, VII i VI uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Warszawy. W pierwszym dniu zwiedzaliśmy Łazienki Królewskie i Stare Miasto, w tym Zamek Królewski. Drugiego dnia odwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego, Sejm oraz Centrum Nauki Kopernik. Ostatniego dnia naszej podróży zaczęliśmy zwiedzanie od Stadionu Legii, po czym pojechaliśmy do pięknego Wilanowa, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach na sarmackim dworze i zwiedzaliśmy Pałac Jana III Sobieskiego.
warszawa 4 warszawa 5