Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Dzień Edukacji Narodowej

Zdjęcie przedstawia uczniów biorących udział w akademiiZdjęcie przedstawia uczniów biorących udział w akademiiZdjęcie przedstawia nauczycieli, rodziców i uczniów przybyłych na akademię

Dzień Edukacji Narodowej, jak co roku, przypada 14 października. To święto wiedzy, święto nauki, święto Nauczyciela, święto Ucznia i wszystkich Pracowników Oświaty.

Współcześni nauczyciele mierzą się z wieloma wyzwaniami, w systemie edukacji wiele się zmienia: sposób wykładania wiedzy i relacja między nauczycielem a uczniem. Nie zmieniło się jedno– by uczeń mógł rozwinąć skrzydła, potrzebuje nauczyciela, który wskaże mu drogę, dlatego doceniajmy naszych nauczycieli, nie tylko w tym szczególnym dniu, ale także na co dzień.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły składamy najserdeczniejsze życzenia, abyście byli zdrowi, zadowoleni z pracy, którą wykonujecie, zadowoleni z uczniów. Nie zaznawajcie kłopotów i trosk, bądźcie pogodni i uśmiechnięci. Niech się spełnią Wasze marzenia dotyczące życia osobistego i zawodowego.

Składamy serdeczne podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego oraz uczniów klas V i VIII , za przygotowanie uroczystej akademii oraz Radzie Rodziców, która włączyła się w świętowanie Dnia Edukacji Narodowej.