Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Mini Mini Kraków Run

 Zdjęcie przedstawia ucznia klasy II z medalem   Zdjęcie przedstawia uczennicę klasy III z medalem   Zdjęcie przedstawia start zawodów Mini Mini Kraków Ran

15 października w Krakowie – na dzień przed 8. Cracovia Półmaratonem Królewskim odbyły się zawody najmłodszych biegaczy, którzy tak jak półmaratończycy startowali z okolic TAURON Areny Kraków. W zawodach brały udział dzieci od 3 do 13 roku życia. W sumie startowało około 2000 młodych miłośników aktywności fizycznej.

W zawodach Mini Mini Kraków Ran wystartowali również uczniowie naszej szkoły - Karolina Kowalczyk z klasy III (grupa wiekowa 9lat, dydtans 400m) oraz Wojciech Kowalczyk z klasy II (grupa wiekowa 8lat, dystans 300m).

Gratulujemy odwagi oraz życzymy motrywacji do kolejnych startów.