Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zdjęcie przedstawia dekorację na zakończenie roku szkolnego 2021/2022  Zdjęcie przedstawia uroczyste przekazanie sztandaru  Zdjęcie przedstawia Panią Dyrektor trzymającą tablo                

 

W dniu 24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Z wielką dumą, ale i smutkiem pożegnaliśmy naszych absolwentów – uczniów klasy ósmej, którzy zakończyli naukę i po raz ostatni wystąpili przed społecznością naszej szkoły. Był to dzień podsumowań naszych sukcesów – uczniowie wszystkich klas otrzymali świadectwa i nagrody za osiągnięcia uzyskane w kończącym się roku szkolnym. Podczas uroczystości Pani Dyrektor podziękowała za wieloletnią współpracę Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Elżbiecie Zaremba.

W pięknych słowach ósmoklasiści pożegnali nauczycieli i pracowników szkoły, dziękując wszystkim za trud, pomoc i miłe chwile razem spędzone. Ciepłe słowa skierowali również do młodszych koleżanek i kolegów. Pięknym akcentem uroczystości było przekazanie sztandaru klasie siódmej. Wszyscy życzyli sobie wzajemnie sukcesów i szczęścia a przede wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Powodzenia Ósmoklasiści !

Zdjęcie przedstawia uczniów klasy ósmej wraz z wychowawcą  Zdjęcie przedstawia uczniów klasy ósmej wraz z wychowawcą  Zdjęcie przedstawia uczniów klasy ósmej wraz z Panią Dyrektor, wychowawcą i zaproszonymi rodzicami