Chata Przygody

Zdjęcie przedstawia uczniów oddziału przedszkolnego siedzących przy ognisku.  Zdjęcie przedstawia kilku uczniów robiących zadania w dużych garnkach.  Zdjęcie przedstawia dziewczynkę zjeżdżającą na tyrolce.  Zdjęcie przedstawia uczestników wycieczki z grupy przedszkolnej wraz z opiekunami

Korzystając z pięknej majowej pogody 30.05.2022 r. w poniedziałek dzieci z oddziału przedszkolnego grupa „Misie” wybrały się na wycieczkę do „Chaty Przygody”  która znajduje się w lesie w Nowym Targu. Głównym celem tej wizyty było przybliżenie dzieciom środowiska przyrodniczego, jakim jest las, a także integracja grupy poprzez wspólne zabawy terenowe oraz ognisko.

Przedszkolaki wyruszyły leśną ścieżką do chaty zbierając skarby lasu do papierowych torebek, a po dotarciu na miejsce był czas na rozmowy, gry terenowe, ognisko i to co dzieci lubią najbardziej czyli bańki mydlane.

Pełne wiedzy i niezapomnianych wrażeń dzieci wróciły do przedszkola.