Wycieczka klasy III

17.05.2022r. klasa III wraz z rodzicami, księdzem i wychowawczynią wybrała się na pielgrzymkę pokomunijną do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Organizatorem wycieczki był Ksiądz Janusz Korbel. Uczniowie mieli okazję bliżej poznać życiorys Jana Pawła II, zwiedzając miejsca poświęcone jego imieniu.  Wspólnie uczestniczyli we Mszy Świętej odprawianej w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach. Nie zabrakło również degustacji kremówki papieskiej na rynku wadowickim.