Wizyta w Bibliotece Publicznej w Zubrzycy Górnej

Zdjęcie przedstawia uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 podczas wizyty w Publicznej Bibliotece w Zubrzycy Górnej

Z okazji Tygodnia Bibliotek w piątek 13 mają 2022 r panie z biblioteki w naszej szkole zorganizowały piesza wycieczkę do Biblioteki Publicznej w Zubrzycy Górnej. Widać, że ta biblioteka to małe Centrum Kultury. Celem spotkania było poznanie zasad korzystania z zasobów biblioteki, zachowanie się w bibliotece oraz sposób wypożyczania i oddawania książek. Na spotkaniu pani Aga zapoznała uczniów z rodzajami książek dla dzieci i nie tylko. Wspólnie tworzyliśmy książkę "Dzikie zwierzęta", kolorując obrazki do niej. Na pamiątkę tej wizyty dzieci otrzymały kolorowe Dyplomy Czytelnika. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. To był wspaniały piątek. Mamy nadzieję, że od tej pory dzieci chętnie będą odwiedzać bibliotekę i rozbudzą w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów książkowych.