OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ZIEMI W NASZEJ SZKOLE

Dzień Ziemi to dobry moment, aby mówić o ochronie naszego środowiska jak najwięcej. Należy jednak pamiętać, aby dbać o nasz wspólny dom nie tylko od święta. W ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi przyłączyliśmy się do webinarów, klasy III- VIII wzięły udział w projekcie edukacyjnym Drużyna Sir Petera, mającym na celu podnoszenie świadomości ekologicznej w zakresie segregacji odpadów.

Ogłosiliśmy również konkurs " Drugie życie śmieci- sztuka z surowców wtórnych". Celem konkursu było zwrócenie uwagi na konieczność zmniejszenia ilości odpadów produkowanych w naszych gospodarstwach domowych oraz kształtowanie nawyków proekologicznych. Uczniowie  przygotowali piękne prace, poprzez  które pokazali jak możemy powtórnie wykorzystać nasze "śmieci".

Laureaci :

Kategoria I- IV

Miejsce I- Milena Zubrzycka - klasa I

Miejsce II- Witold Kowalczyk- klasa II

Miejsce III- Magdalena Biel- klasa I

Wyróżnienia:

1. Nikola Misiniec- klasa III
  2. Aleksandra Stopka- klasa III
  3. Amelia Jakubiec- klasa III

Kategoria  IV- VIII

Miejsce I- Julia Jasiurka- klasa VII

Miejsce II- Filip Jasiurka- klasa IV

Hubert Dziurczak- klasa IV

Miejsce III- Maja Grobarczyk- klasa V

Wszystkim serdecznie gratulujemy, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w wykonaniu prac konkursowych.