Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Międzyszkolny informatyczny konkurs dla uczniów klas VI „Uczeń bezpieczny w sieci”

Zdjęcie przedstawia wręczenie dyplomu dla Adama Kowalczyka  przez organizatorów konkursu

W dniu 27 kwietnia 2022 roku odbył się międzyszkolny informatyczny konkurs dla uczniów klas VI „Uczeń bezpieczny w sieci”. Konkurs ten realizowany był w ramach Światowych Dni Bezpiecznego Internetu i miał na celu uwrażliwienie użytkowników na zagrożenia płynące z korzystania z Internetu oraz netykietę. Naszą szkołę godnie reprezentowali uczniowie klasy VI Adam Kowalczyk i Rafał Bosak. Gratulujemy dobrych wyników i życzymy sukcesów w dalszej nauce.