Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Zdjęcie przedstawia uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1, uczestników Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego wraz z dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

4 kwietnia 2022 roku w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny o MISTRZA ORTOGRAFII 2022 dla uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych. Celem konkursu było przede wszystkim zachęcanie do nauki ortografii poprzez zabawę z odrobiną rywalizacji oraz mobilizowanie do poznawania i utrwalania reguł ortograficznych. Zadaniem uczestników było rozwiązanie łamigłówek ortograficznych i wykazanie się znajomością zasad polskiej pisowni. Nasi uczniowie wywalczyli:

1 miejsce - Maciej Kubacka (uczeń klasy3)
2 miejsce Karolina Domczak (uczenica klasy 3)
3 miejsce Amelia Jakubiec (uczenica klasy 3)

1 miejsce Natalia Polak (uczenica klasy 2)
3 miejsce Martyna Siarka (uczenica klasy 2)
specjalne wyróżnienie Alicaj Czarniak (uczenica klasy 2)

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych Mistrzów. Laureatów konkursu nagrodzono dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.
Organizatorzy serdecznie gratulują wszystkim uczniom, którzy zmagali się z ortograficznymi zadaniami, a także nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uczniów do konkursu.