Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Dzień Edukacji Narodowej 2019

IMG 20191011 100751 BURST001 COVERW dniu 11.10.2019r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Święto to obchodzone jest w naszej szkole bardzo uroczyście. Samorząd  Uczniowski pod kierunkiem pani Sylwii Chmura oraz Małgorzaty Kulawiak  zadbał o to, aby przygotowany przez nich program artystyczny był hołdem dla pracy nauczycieli, podziękowaniem za ich trud, kształcenie i wychowywanie. Wyrazy wdzięczności przekazno również pracownikom obsługi. Uroczystość zaszczycali swoją obecnością emerytowani nauczyciele.

Podziękowania i życzenia złożyła dla wszystkich Pani Dyrektor oraz Przewodnicząca Rady Rodziców.