Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Aktywnie i wesoło na placu zabaw

Dziaaj Lokalnie Stowarzyszenie Rozwoju Orawy LogoWS 034 2019 WIZUALIZACJAmarker kredowy toma to 292 rozne kolory 38986 k

"Aktywnie i wesoło na placu zabaw" Dofinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenie rozwoju Orawy w Jabłonce.

Celem projektu jest edukacja poprzez zabawę oraz integracja społeczności szkolnej. Zachęcanie dzieci do aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, co w dobie Internetu i braku ruchu jest bezcenną sprawą.

W ramach projektu doposażymy plac zabaw w certyfikowaną tablicę kredową oraz markery kredowe.

W klasie III zostały przeprowadzone zajęcia z wykorzystaniem markerów kredowych. Uczniowie w kreatywny sposób sporządzili notatkę z lekcji używając różnych kolorów, a potem mieli możliwość rysowania na tablicy wedle własnego pomysłu.

Markerami możemy pisać nie tylko po tablicy, ale i po szkle czy lustrze, o czym przekonały się dzieci z oddziału przedszkolnego.