Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Odwiedziny Świętego Mikołaja

Grupa kilkunastu uczniów oddziału przedszkolnego oczekująca na przyjście Świętego Mikołaja

Jak co roku 6 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie ze Świętym  Mikołajem. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na gościa. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Gdy tylko gość wszedł do sali,  na buziach przedszkolaków  pojawiły się uśmiechy i radość. Wcześniej maluchy nauczyły się piosenkę i wierszyk, które  specjalnie dla Niego przygotowały.  Dzieci  powitały gościa piosenką. Zapewniły też, że będą się starały zachowywać grzecznie w domu
i w przedszkolu. Mikołaj obdarował je prezentami.  Na pożegnanie przedszkolaki poczęstowały Mikołaja pierniczkami.