Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Kiermasz książki

KIERMASZ KSIAKI WOLONTARIAT jpg1Nasza szkoła dołączyła do kolejnej akcji. Stowarzyszenie Rozwoju Orawy w związku z realizacją projektu "Wolontariat za jeden uśmiech" oraz Szkoła Podstawowa nr1 zaprasza na Kiermasz Książki. Każdy może przynieść swoje przeczytane książki, których już nie potrzebuje lub zakupić książkę. Cały dochód zostanie przeznaczony dla dzieci z Kamerunu poprzez Referat Misyjny Zgromadzenia Sióstr Św. Michała Archanioła. Książki można oddać lub kupić w dniach 3-13 pażdziernika 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Zubrzycy Górnej oraz w salce przy kościele Św. Michała Archanioła w Zubrzycy Górnej. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.