Akcja charytatywna Fundacji Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”.

Tak jak co roku nasza szkoła brała udział w akcji charytatywnej Fundacji Na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty”.

Tym razem pomoc skierowana była dla  10- letniego Kacpra chorego na porażenie mózgowe. Aby chłopak mógł prawidłowo rozwijać się niezbędny jest sprzęt, który pomoże mu w komunikacji, nauce pisania, czytania i mówienia. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup specjalistycznego oprogramowania i komputera.

W ramach działalności Szkolnego Koła PCK, sprzedaż cegiełek prowadzona była wśród uczniów klas I-VIII i zakończyła się w listopadzie.

Tym razem przysłano do szkoły 50 cegiełek po 2 zł i zebrana kwota 100 zł została przekazana na konto Fundacji, a potwierdzenie wpłaty zamieszczone w dokumentacji szkolnej.

Bardzo serdecznie dziękuję  wszystkim uczniom, którzy zakupili cegiełkę, za zrozumienie i dobre serce.

Opiekun Szkolnego Koła PCK

Bożena Pawlak