Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego
w Zubrzycy Górnej

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej
Slide background
Slide background
Slide background

Strona Główna

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Grupa uczniów z oddziału przedszkolnego w strojach postaci z bajekGrupa uczniów z oddziału zerowego w strojach wraz z nauczycielem   

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przedszkolaki z grupy "Misie" oraz Zerówkowicze wzięły udział w bajkowym spotkaniu, podczas którego opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach. Później były zabawy wymagające wykazania się znajomością treści bajek, tych znanych i mniej znanych, m.in. dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajkę po rekwizycie oraz po przeczytaniu fragmentu książki. Były zabawy ruchowe oraz prezentacja dziecięcych bajkowych przebrań. Dzieci pomagały Kopciuszkowi w przebieraniu grochu i fasoli, a na koniec raczyły się smacznym poczęstunkiem.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie tak różnorodnych i pięknych strojów dla dzieci!