Ślubowanie klasy pierwszej 2021

Zdjęcie przedstawia ślubowanie klasy pierwszej

W dniu 26 listopada tego roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji ślubowania klasy pierwszej. To wydarzenie bardzo ważne dla najmłodszych, ich rodziców, ale także całej społeczności szkolnej, odbyło się po raz pierwszy w nowej hali sportowej, gdzie przy dźwiękach hymnu szkoły pierwszoklasiści dumnie wkroczyli ze swoją wychowawczynią Panią Bożeną Pawlak.

W obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i kolegów i koleżanek wszystkich klas zaprezentowali program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Wzorowo odpowiadali na pytania dotyczące  naszej Ojczyzny, szkolnej  nauki i zachowania, radośnie śpiewali piosenki.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej.

Po części artystycznej pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie  po raz pierwszy na Sztandar Szkoły. Pani Dyrektor Katarzyna Karkos dokonała aktu pasowania. Na zakończenie  akademii na dzieci czekały upominki, legitymacje szkolne oraz wspólne pamiątkowe zdjęcia do kroniki, a także słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Kochani Pierwszoklasiści!

Cieszymy się, że jesteście już pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Zubrzycy Górnej. Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce. Wzrastajcie na ludzi dobrych i mądrych. Powodzenia!